Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akinek van egy magyar diplomáj...

Akinek van egy magyar diplomája, mondjuk ápolói, vagy orvosi, az jelenleg nem helyezkedhet el csakúgy Angliában?

Figyelt kérdés
2018. szept. 1. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
de, csak visszakell csengetni a kepzes arat
2018. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Nekem ápolónői diplomám van. Amikor kijöttem Angliába természetesen ápolónőként akartam elhelyezkedni. Hiába mondják, hogy unión belül a diploma mindenhol elfogadott, az angolok mégsem rajongnak az idegen diplomákért. Jönnek idióta kifogásokkal, hogy náluk másképp van minden amit én tanultam. Így közölték, hogy előbb dolgozzak ápolónőként önkéntes munkában min. 1 évig, majd különbözeti vizsgákat letéve eltudok helyezkedni diplomás nővérként. Mivel nekem is fizetni kell az albérletet,és a kaját, így az önkéntes munka nem volt opció. Lassan 10 éve élek kint de nem ápolónőként dolgozom. Segédnővérnek felvettek volna, de minimálbérért nem megyek.

Orvosi diplomát viszont elfogadják, azzal nem mernek szarakodni.

2018. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
2, durva, mert az én diplomámat elfogadták.
2018. szept. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
2. Valamit nagyon rosszul csinalhatsz ha 10 éve leragadtál...
2018. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ma 11:36

Nem ragadtam le, csak van egy jó munkahelyem nagyon jó fizetéssel, és jól érzem ott magam. (gyógyszercég szintén) Ma már tuti mehetnék, de nem keresnék annyit mit itt..

2018. szept. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!