Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi az hogy kurzus felvétel,...

Mi az hogy kurzus felvétel, mi az hogy verseny jelentkezés? Mit kell még csinálnom azon kívül, hogy már felvettem a tárgyam?

Figyelt kérdés

Én ezt nem értem. ELTE gólya vagyok, levelező tanrendben.

A tárgyakat felvettem, mit kell még csinálnom? Hisz felvette, be tette az óra rendbe a neptun. Gondolom a kötelező tárgyakról nem csúszok le, vagy mégis? Légyszi segítsetek, nem értem 😭


2018. szept. 3. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezőről is lecsúszhatsz, de ha már felvetted őket akkor nincs semmi. Igazából a kurzus felvétel elég egyértelmű, jelentkezel a kurzusokra amiket a következő félévben szeretnél tanulni. A versenyjelentkezés meg azt jelenti, hogy az jut be a kurzusra, aki gyorsabb volt, ha elfogy a hely akkor nem mehetsz.
2018. szept. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor már nem kell semmit csinálnom?


Köszi a választ

2018. szept. 3. 06:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kiírta a neptun a rangsor pontokat így arra figyelj, hogy ne pirossal legyen a neved (az azt jelenti, hogy nem férsz be). Akkor vagy màsik csoportba kell jrlentkezned, vagy szólni, hogy bővítsenek.
2018. szept. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, még egész héten megy a rangsorolàsos, szóval csak a végén fog kikerülni bent vagy-e.
2018. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!