80%-os emelt töri?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges ilyen eredményt elérni úgy, hogy "csak" közép faktra járok? Van emelt fakt is, de azt a tanárt nem kedvelem aki tartja, meg nem is tanít olyan jól, viszont a közepes tanár meg eszméletlen jó...

Ha otthon készülök magamtól, akkor van rá esélyem? Vagy inkább menjek át emelt faktra és szenvedjek ott?

Megkérdeztem az emelteseket, jópáran mondták is, hogy nem ér nagyon semmit, de legalább elmondja a tanár, hogy mondjuk hogyan kell megírni a komplex esszét (közepes fakton erről nincs szó, így azt magamnak kell itthon tanulmányozni), vagy hogy a szóbelin hogyan kell "taktikázni"... szerintetek?



2018. szept. 5. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Egy nagyon jó tanárral lehet. De azt tudnod kell, hogy az első 3 év Törikönyvét kívülről kell fújnod hozzá.Minimum.
2018. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Ez tanártól és attól függ, hogy te magad mennyi időt-energiát, erőfeszítést vagy hajlandó beletenni, magyarul te mennyire akarod ezt a dolgot, számodra mennyire fontos (avagy nem)...
2018. szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek alapján szerintetek ha itthon beleadok mindent, akkor nem muszáj feltétlenül átmennem az emelt faktra?

2018. szept. 5. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
En atmennek, minek kockaztatsz, lehet emelt mellett se lesz meg...
2018. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem jártam faktra, egyedül készültem fel otthon, és pont 80% lett.
2018. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 de nem emelten.
2018. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, igen, emelten lett 80%-om.
2018. szept. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
37%
A lányomnak meg 89% emelten:)
2018. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!