Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz az emelt töri...

Bokor Alex kérdése:

Mennyire nehéz az emelt töri érettségi? Hova lehet továbbmenni vele?

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
KÜLFÖLDRE
2018. aug. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hidd el itt nem fogsz tudni megélni!
2018. aug. 19. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Nehéz, mivel vannak nagyon szemét, egyáltalán nem egyértelmű kérdések. De nézd meg te magad, én végigírtam az összes korábbi emeltet. 71 százalék körül írtam az emelteket. Érettségin 74 lett. Majd szóbelin rontottam, pedig a kedvenc témám húztam, és ami a legidegesitőbb, hogy sosem tudom meg, hogy miért.


Ha kell a továbbtanuláshoz az emelt humán, akkor egyértelműen a törire adnám a voksom a magyarral szemben. De csak a plusz 50-ért nem töriből emelteznék.


Ha jól tudom akkor bölcsész szakok mindegyikén elfogadják az emelt törit pl.: tanári szakok vagy pszichológia.

De jogra is mehetsz például.

2018. aug. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Nem olyan sokkal nehezebb, mint a középszintű, én még élveztem is :D
2018. aug. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsész, társadalomtudomány, jog és gazdasági szakokra is be tudod számítani a töri emeltet. Én tavaly érettségiztem, 80% lett, szerintem nem olyan nehéz, bár nekünk nagyon jó tanárunk volt. Jobb is lehetett volna, csak nagyon lehúzták A mai magyar demokrácia működése című esszémet, ami vicces, mert az aztán nagyon "történelmi téma"!
2018. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. okt. 6. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!