Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz amit a gazdasági informat...

Igaz amit a gazdasági informatikáról írnak?

Figyelt kérdés
Sajnos betegségeim vannak és így ez volt az egyetlen olyan OKJ amire be tudtam iratkozni. Viszont csak azt olvasom róla hogy használhatatlan félig a programozás félig a könyvelés között van. Mondjatok már nekem valami jó tapasztalatot hogy van remény ebben hinni. Nagyon el vagyok keseredve hogy nem fogok tudni megélni belőle ha kitanulom :(

2018. szept. 8. 00:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez semennyire nem igaz. A gazdaságinformatika nagyon jó szak. Egyrészt szakosodhatsz utána a közgasági részére (de akkor van egy erős infós alapod is); vagy szakosodhatsz utána az IT-s részére, programozni úgyis otthon tanul meg mindenki.


Inkább az a problémám, hogy az OKJ szint nem elég ehhez a dologhoz, minimum egy BSc az, amivel lehet valamit kezdeni. De, kezdetnek talán az OKJ sem rossz.

2018. szept. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

nem igaz..

a gazdinfó nagyon is hasznos szak, pl. jóval könnyebben lehetsz bussiness analyst ezzel a szakkal, mint mondjuk valamilyen informatikus vagy könyvelő szakkal..

probléma tényleg az OKJ szinttel van.. ha megtetszik, végezz el egy egyetemi szakot is.

2018. szept. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én nem lennék elég okos az egyetemhez. Ebből csak okj lesz :/ De azért köszönöm szépen ^^
2018. szept. 8. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom miért ne lennél elég okos az egyetemhez. De ne aggódj, van könnyített "egyetem" is újabban, keress rá az üzemmérnök (BProf) képzésekre!
2018. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. De tényleg én nem az a kategória vagyok aki elég lenne oda.
2018. szept. 8. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A Gazdaságinformatikus BSc egy nagyon jó szak, az OKJ viszont tényleg kevés.
2018. szept. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!