Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magántanulóság lényege?...

Magántanulóság lényege? Skacok véleményeket kérek

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok és magántanulóként járok suliba ,a második osztályt beirtam ujra magántanulóként és vannak emberek akik papolnak hogy attól h valaki magántanuló minimum 1x hetente jelenjen meg a tanitáson..hát én szerintem aki magántanuló annak az a feldata hogy beszerezze a ta nanyagot ahogy tudja és ha megtanul egy félévi anyagot bejelenti a vizsgát és levizsgáz vagy pedig a suli végén június vagy augusztusba vizsgáz..és nem kötelea a diák aki magántanuló bejárni -nem vagyok vezetve naplóba se..mit gondoltok?
2018. szept. 8. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Nem jó a magántanulósdi.

Legyél "normális" tanuló!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Hát ez Te most ezt Te jól ezt megmondtad-e!! \o/
2018. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

én 10.be egészségügyi okokból voltam magántanuló

osztálytársam mindig küldte az anyagokat amit órán vettek én meg szépen év végén levizsgáztam

nem szólt senki így h hetente 1x be kéne járni

év végén szóltak h jó lenne ha bemennék vizsga időpont egyeztetésre ha nem akarok évet ismételni de ennyi volt nálam.

2018. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell bejárni ha magántanuló vagy, hiszen ennek ez a lényege.

Persze ha kedves van, akár az összes órára bemehetsz, azt sem tiltja semmi.

Felmentést kapsz az órák látogatása alól.

2018. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!