Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok tapasztalatokat,...

Írnátok tapasztalatokat, véleményeket az alábbi budapesti gimnáziukról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most 8.osztályos vagyok és közeledik a felvételi.Szeretném kicsit a segítségeteket kérni ez ügyben.Ezek az iskolák érdekelnek leginkáb:Eötvös József Gimnázium,Karinthy Frigyes Gimnázium,Kölcsey.

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!


Ui.Ha tudtok még hasonló típusú jó sulikat írjátok nyugodtan,leginkább a nyelvoktatás fontos.



2017. nov. 15. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
40%
Az Eötvös jó hely, a többi nem annyira. Esetleg a Városmajorit, Berzsenyit, Szent Istvánt nézd még meg.
2017. nov. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. nov. 16. 22:01
 3/6 anonim válasza:
Karinthy az nagyon jó, egyik ismerősöm oda jár, nagyon erős suli :) A Kölcsey is erős, de nem annyira mint a kARINTHY
2017. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kölcseys vagyok, írj, ha gondolod:)
2017. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szia! Én a másik két iskoláról is jókat hallottam. Szerintem az Eötvös jó iskola, azonban maga az épület miatt nem mentem volna oda. 4 fal között van az udvar, én ezt így nem bírtam volna. Én a Kölcseybe járok, és egyszerűen imádom azt a sulit. Néha el sem tudom képzelni mi lett volna ha más iskolába megyek. A nyelvoktatás zseniális, mindenki segítőkèsz és nem azt mondom hogy nulladikban könnyű lesz.. mert nem lesz az. De a szint amit utána el fogsz érni nagyon magas lesz. Emellett a közösség imádnivaló, az többi nyelvi osztállyal is jól kijössz majd. Szóval én csak ajánlani tudom azt az iskolát ;) ha bármi kérdésed van nyugodtan írj
2017. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kölcseys vagyok! nyugodtan írj
2018. jan. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!