Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Objektíven mi a véleményetek...

Objektíven mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Most 17 éves vagyok, szakközépbe járok, (12.osztály) most lesz az érettségi májusban és én úgy szeretném hogy beérem az érettségivel, és nem csinálok meg a technikusit (4.2 átlag kell hozzá, de az nincs meg). A jövőben buszsofőr szeretnék lenni, külföldön. Szüleim ellenzik a buszsofőrködést és azt hogy kihagyjam a technikusit (ami szerintem amúgy sem elképzelhető) ,

Szóval összefoglalva:

Hülyeség egy érettségivel beérni, akkor is ha buszsofőr akarok lenni? Köszi előre is


2018. szept. 10. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, milyen technikusi. Ha valami jó szakma, akkor lehet, hogy nem érdemes kihagyni. De ha nem annyira jó szakma, plusz még nem is akarsz benne dolgozni, akkor nem érdemes vele egy évet eltölteni.
2018. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon jó szakma, de a 4 év alatt nem tudtam megszeretni, (elektronika) úgy érzem a kétkezű melók pl. gyárban dolgozni vagy csak műszerészet nem nekem való! Köszi a választ!
2018. szept. 10. 16:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az az álmod, hogy buszsofőr legyél, felesleges a technikusit megcsinálni. Nem egy álomszakma, nyilván ezért akarnak lebeszélni róla a szüleid, de van akinek ez tetszik.
2018. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bennem is ez fogalmazódott meg. Gondoltam úgy is hiányszakma, nem az iskolán fog múlni, hogy felvesznek-e, ha nagyon kell ember..
2018. szept. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!