Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a Debreceni...

Mennyire nehéz a Debreceni Egyetemen az építészmérnök szak?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy mennyivel lesz egyszerübb az életem ha emelt matekkal megyek oda.

2018. szept. 11. 18:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos nem egy büfészak.

Emelt matekosként valószínűleg egyszerűbben fog menni a matek (deriválás, integrálás, statisztika, valószínűségszámítás, stb.)

Mikor én jártam oda nem építészmérnöknek tanultam de ismerőseim mind azt mondták, hogy meglátszik ki milyen iskolából ment. Pl gimisek mint én is nekünk jobban ment a matek. Viszont akik szakiskolából mentek nekik a rajz ment könnyebben. És rajzolni azt kegyetlen sokat kell.

Nekem is voltak épülettervezési feladataim, és ami nekem 3 napomba telt megrajzolni addig egy szakiskolásnak egy délután volt max. 1 nap.

De szorgalommal ezt is el lehet végezni mint minden mást.

2018. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!