Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségire...

Emelt kémia érettségire felkészítő tanárt keresek online?!

Figyelt kérdés

Jövő nyáron szeretnék érettségizni kémiából emelt szinten, így tehát olyan tanárt keresek aki elvállalná a felkészítésemet, skype-on vagy egyéb online alkalmazáson keresztül.


Ha tudtok megbízható kémia tanárt ajánlani aki vállal online tanítást kérlek ne tartsátok magatokban! Előre is köszönöm.



2018. szept. 12. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Mièrt nem mèsz online előkészítőre. Sajnos sok a humbug tanár, egy ilyen kurzuson azonban előre beprogramozva teljesíted időben az egész anyagot.

Kémiára a Villányi féle online kurzust ajánlom.

2022. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos sok a humbug tanár, viszont sok a humbug előkészítő kurzus is. Egy ilyen kurzussal leginkább az a gond, hogy több ember vesz egy órán részt egyszerre, míg gy magántanár aki csak rád figyel, fényévekkel jobb és gyorsabb. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Egyébként már leérettségiztem azóta, magántanár segítségével. Lehet,hogy drágább mint egy online kurzus, de szerintem a cél érdekében megéri.
2022. dec. 29. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!