Mit erdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy diplomat szerezni mindenkepp, de nem tudom mit kezdjek el tanulni. Egy az, hogy nem sok minden erdekel, a masik meg, hogy nem tudom, hogy mit lenne erdemes tanulni. Olyat szeretnek tanulni, amivel itthon is, meg esetleg kulfoldon is el tudnek helyezkedni, es meg tudnek elni belole. Az lenne a legjobb, ha olyat tudnek tanulni amivel kesobb majd sokat tudok utazni. (Az utazas az egyetlen dolog ami erdekel kb) Gondoltam, hogy elmegyek angol tanarira es azzal esetleg tudok majd 1-1 eveket kulfoldon lenni gyakorlaton vagy ilyesmi. Az a baj, hogy nincs semmi otletem kb... real targyakbol nagyon rossz vagyok sajnos, szoval mindenkepp valami humanus szakot kellene valasztanom. Otletek? Esetleg tudtok olyan szakokat egyetemen amivel ev kozbe van lehetoseg 1-1 vag fel eveket kulfoldon tanulni az egyetem altal? Pesten mennek egyetemre. 20/l
2018. szept. 12. 21:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Erasmus programmal lehet külfödre menni tanulni. Szerintem üsd fel a Felvit és nézd át a humán szakokat.

Angol tanárnak ne menjél légyszi, csak azért, hogy legyen diplomád. Oda járok és elegem van azokból akik csak azért járnak ide mert ide vették fel. Ha nem akarsz tanítani, akkor menj az anglisztikára, ott is tanulhatsz angolt.

2018. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mérnök nagyon piacképes és utazós, marketing is piacképes, de nem utazós, informatikus nagy fizetés, nyelvtanár zsákutca a duolingo és a mesterséges intelligenciára épülő fordítóprgok miatt
2018. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!