Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kozgazdasagi iskolaban vagyok,...

Kozgazdasagi iskolaban vagyok, de nem ezt akarom csinalni?

Figyelt kérdés

Szeretem a gazdasági tárgyak többségét, a szamvitelt, a statisztikat, a gazdasagi es jogi alap ismeretek inkabb semleges, viszont a penzugyet annyira nem kedvelem.


Jelenlegi tervem az, hogy ezzel megyek tovabb egyetemen, mert ezt is ugy erzem szivesen csinalnam. De ugy erzem, hogy szivesebben dolgoznek az egeszsegugyben, es orvosira mennek.


Ez sajnos jelenleg nem lehetseges. Altalanos ota nem volt rendes kemiam, vagy biologiam.


Pedig ezek szükségesek lennenek hozza. Viszont en tenyleg ugy erzem, hogy inkabb az orvosi. Tanulni gyorsan tanulok, foleg ha olyat ami erdekel.


Hogyan kezdjek neki ennek a celnak az eleresenek? 12ikes vagyok. Ha kihagyok egy evet akkor fel tudok keszulni emelt bioszra es kemiara?


2018. szept. 15. 07:48
 1/1 anonim válasza:
Az egészségsügy nem vészes (gyógytornász, dietetikus, ápoló, mentős). Lerakod az emelt magyart/nyelvet/informatikát, és végigsggeled azt a 4 évet. Ennyi. Az orvosi sajnos elúszott, de az egészségügy még nem lehetetlen.
2018. szept. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!