Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre menjek tovább történelem...

PocakBáró kérdése:

Merre menjek tovább történelem informatika fakttal?

Figyelt kérdés

Most vagyok végzős és nem teljesen találom merre menjek tovább...

Matekból bár a 4-es szintet hozom legkevésbbé sem vagyok jó, pedig kábé az összes infós szakhoz kell. Történelemből hozom az átlagot se jobb se rosszabb.

Úgy számoltam ha a tantárgyakból számolom a pontokat többletpontok nélkül is megvan 360-380 pont. Angolból már megvan a középfokú érettségi 96% és a nyelvvizsga is.

Tudtok valami szakot javasolni?


Előre is köszi. 18/F



2018. szept. 17. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is szűkíteni kéne, hogy mégis mi érdekel (államtudomány, bölcsészettudomány, gazdaságtudomány, informatika, jog, stb.). Itt most nem az a kérdés hogy hányas vagy a tárgyakból, hanem hogy mivel szeretnél foglalkozni, valami elképzelésed biztosan van, ha ezeket a faktokat választottad.
2018. szept. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!