Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha rengeteg pénzetek és...

Ha rengeteg pénzetek és időtök lenne tanulni, akkor mit tanulnátok és hol?

Figyelt kérdés

Én tengerbiológiát egy ausztrál egyetemen, illetve geofizikát svájcban...


De a valóságban olyat kell tanulnom amiből megélek és nem kell kiemelkedően zseniálisnak lenni az elhelyezkedéshez.


2018. szept. 18. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt élem, dolgozom (olyat, amit szeretek) és telik rá, hogy pszichológiát tanuljak, ami őszintén érdekel. Rugalmas munkaidőm van, saját vállalkozás.


Szerintem a kérdés lényege nem az, hogy mit csinálnál, ha ..., hanem hogy hogyan érhetnéd el, hogy ne csak álom maradjon!

2018. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Angol nyelvet minél jobb színvonalon, mivel én még oroszt tanultam és még mindig nem vagyok elégedett az angol tudásommal.

Más ismeretért viszont akkor sem mennék iskolapadba ha kamionszám lenne húszezresem. Esetleg tanárt hívnák házhoz és én lennék a főnök és én mondanám meg milyen ismeretekkel lásson el. Nekem nem a diploma hozott sikert hanem amit magamtól tanultam meg otthon. Tehát milliárdosként sem ülnék iskolapadba hanem méginkább magam szerezném a tudást, mert az értékes tudást mint ha nem szórnák a nép fiai elé.

2018. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Ha rengeteg pénzem lenne biztos nem tanulnék
2018. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosi egyetem. Csak kár, hogy hülye vagyok hozzá. :D
2018. szept. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kínai, koreai és japán nyelvet és kultúrát. Mindhárom nép érdekes, a politikájuk, a viseleteik, a népszokásaik, a harcművészeteik, szóval őket tanulmányoznám, és kimennék az országaikba is.
2023. ápr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!