Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakokat és konkrét...

Milyen szakokat és konkrét egyetemeket tudnátok ajánlani, ha rajzolni szeretnék?

Figyelt kérdés
Főleg animáció, filmek ,játékok animációi, játékokhoz pl karakter tervezés meg ilyesmik.

2018. szept. 26. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A MOME-n van animáció szak.
2018. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És pont számot meg ilyesmiket leirnád? Mert kiváncsi vagyok.
2018. szept. 26. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ponthatár, mivel gyakorlati vizsga alapján döntenek. Itt tudsz tájékozódni, hogy mit kérnek: [link]
2018. szept. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
MOME-n iszonyatos a túljelentkezés, és már eleve profi kell legyél, hogy bekerülj. Azt is tudnod kell, hogy nem a leghasznosabbak a magyar művészeti egyetemek... Kapcsolatépítésre jók, meg arra, ha tényleg semmit nem tudsz az animációról (de ezesetben esélytelen a MOME). Én METU animáció szakon vagyok végzős, ha a 3D és a játékok érdekelnek inkább, akkor a Média-Design szakot ajánlom, ha inkább rajzosabb vagy, akkor animáció szak.
2018. szept. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!