Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Logisztika vagy kereskedelem...

Logisztika vagy kereskedelem és marketing?

Figyelt kérdés
Jelenleg logisztikai mérnöki szakon tanulok, de azt érzem így az első hónap után, hogy ez túl kemény nekem. (gondolok itt leginkább a fizikára és a hő és áramlástanra) Gondolkoztam azon hogy átiratkozom kereskedelem és marketingre, mert az talán könnyebb lenne. Szerintetek egyszerűbb lenne elvégezni a kermark-ot?

2018. szept. 26. 20:00
 1/2 TuttiFruttiHarcos ***** válasza:
Ha inkább humán beállítottságú vagy, akkor lehet, hogy könnyebb a kermark. Nem tudom, hogyan zajlik az átjelentkezés, de ha újra kell felvételizned, akkor sokkal magasabb államira kermark-ra a ponthatár. Melyik intézményben tanulsz logisztikát? Intézményváltáson gondolkodtál már?
2018. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A Széchenyi István Egyetem tanulok és igen gondolkodtam az intézményváltáson. Most úgy állok hogy halasztok egy évet (addig elmegyek dolgozni) és jövőre átmennék talán az ELTE-re.
2018. okt. 4. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!