Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek ennyi idő alatt...

Szerintetek ennyi idő alatt feltudok készülni az emelt német érettségire?

Figyelt kérdés

Kilencedikben kezdtem el tanulni a nyelvet (most vagyok tizenegyedikes) és így nyilván nem vagyok belőle olyan szinten, mint azok, akik már általánosban is németesek voltak, és még azt is hozzátenném, hogy amióta tanulom a nyelvet 4x cseréltek tanárt, és nem igazán tanultunk valami sokat, talán akit most kaptunk tanárnőt, vele vesszük rendesen a nyelvet, de kb. az alapoktól kellett kezdenünk....

Nagyon szeretnék németből majd emeltezni, de nagyon félek, hogy nem fog menni, mert tényleg nagyon keveset tudok, és most angolból kell rengeteget tanuljak, mert idén megyek nyelvvizsgázni, májusban pedig csinálom az előrehozott érettségit. Szerintetek, ha miután angolból leérettségiztem, utána rögtön elkezdenék járni németből különtanárhoz, összejöhetne ez az emelt? Vagy egy év nagyon kevés rá felkészülni nulla tudással? A szakomhoz, aminek menni akarok továbbtanulni szükséges a német emelt...


2018. szept. 27. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég időd van még, de el kéne menned nyelviskolába, ahol iratnak veled egy szintfelmérőt


És egyébként ebben a csoportban hasznos anyagokat találsz és tudsz gyakorolni. Aktív tagokat keresünk:


[link]


Ez minenkinek szól, bárki, aki kedvet érez jöhet ide tanulni/gyakorolni :) teljesen ingyenes

2018. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!