Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeretnék érdeklődni melyik...

Szeretnék érdeklődni melyik szakma keresett? Magasépítőtechnikus, közgazdaságtan, és informatika egy lánynak?

Figyelt kérdés

2018. szept. 28. 21:07
 1/5 anonim válasza:

Informatika, egyertelmuen.

De azert lehetoleg ne olyat valassz, amit ki nem allhatnal, az nem biztos, hogy hosszutavon is jo lesz.

2018. szept. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk gazdaságinformatika. Ezzel legalább mehetsz a gazdasági dolgok felé, akár munkát is tölthetsz be vele, viszont ugyanúgy informatikus is vagy, abban is dolgozhatsz ha éppen abban találsz munkát, és ahhoz van kedved. Ami pedig mégjobb benne, hogy ha esetleg szeretnél MSc-t csinálni, akkor könnyebben és nagyobb eséllyel tudsz kétfelé menni.


A magasépítőtechnikus-ról nem sokat tudok, de ha az amit sejteni lehet a nevéből, és Magyarországon akarsz élni, akkor ezzel a végzettséggel annyit érsz mint egy könyvtáros informatikus majd, vagy szabad bölcsész. (De nyugaton biztosan jó szakma.)

2018. szept. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Nagy vonalakban erre gondoltam én is.A közgazdasági iskola is tetszene ,de tartok töle hogy már nagyon telített ez a szakma.Minden lány oda jelentkezik.
2018. szept. 30. 06:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen emberek írnak éjfélkor, de az informatika azért keresett, mert nehéz, ha minden 2. óra a gazdaságról szól, nem lesz könnyebb, ellenben sokkal nehezebb
2018. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Időeltolódásról hallottál már? A GYK magyar idő szerint írja ki.
2018. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!