Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Magyarországon van olyan,...

Magyarországon van olyan, hogy felsőoktatási intézményekben el lehet "intézni" vizsgákat pénzért?

Figyelt kérdés
Tehát van korrupció ilyen téren (is) ?? Elsősorban érintettek (tanárok, diákok) válasza érdekelne. Előre is köszi :)
2010. jún. 23. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én hallottam egy esetről, konkrétan az én egyetemembe történt, h kavart az egyik prof egy diákkal, a csaj persze a jobb jegyre ment. Aztán eljött a vizsga, a csajt megbuktatta, és a prof berakott egy 10ezrest a kiscsaj indexébe, vis "kifizette a szolgáltatást" :)


olyan is volt h egy dékánt fizetett egy kiscsaj, így sikerült megcsinálni az illetőnek a pHd képzést, pénz nélkül nem ment vna mert a csaj sík volt.


aztán volt olyan is h egyik csop társamnak már rektori engedélyt kellett kérnie, és megkereste a tanárt, akinél vizsgázott h hogyan lehetne ezt a dolgot elintézni, a pasi egy 20 ezrest kért csak (?)

vizsga meglett neki, sőt a tanár bele is írt a dogájába :D

kapott egy 3ast asszem ... és ezek sajnos elég neves egyetemen történtek ... a korrupció és egyéb, mindenütt ottvan sajnos.

2010. jún. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

az első sztori kb minden egyetemen legenda:D

amúgy én konkrétan nem hallottam még a suliban, hogy valaki így ment volna át valamiből...

2010. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha van ismerős, akkor bizony van protekció (pl. ott dolgozik a rokona és szól az érdekében)


hallottam már szexben történő fizetésről is


konkrét pénzes lefizetést még nem hallottam

2010. jún. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem van egy olyan ismerősöm aki öszvisz ha 2* volt bent az egyetemem de mégis meglett a diplomája mert a dékán az "ismerőse" volt.
2010. jún. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos van. Korrupció mindenhol van...

Nálunk pl kirúgtak egy tanárt, mert pénzt fogadott el..

2010. jún. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még kb. 1 éve volt a hírekben, hogy a Miskolci Egyetemen elég keményen folyt a korrupció. Szerintem, máshol is van, csak nem ilyen mértékben.
2010. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ohh igen?? az első válaszoló vagyok, az én leírt tapasztalatom is onnan ered..... :)
2010. jún. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!