Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szak éri meg? (egyetem,...

Melyik szak éri meg? (egyetem, tobbi lent)

Figyelt kérdés

Jelenleg egy eleg jó multicégnél dolgozok, iden érettsegiztem, nagyon szeretem a nyelveket, a munkám alatt angolul és franciául kommunikálok.

1 évet tervezek itt eltölteni és 2019-től egyetemre készülök.

Ami nagyon érdekelt eddig is: a gyógytornasz szak. A jelenlegi munkámnak köze sincs ahhoz amit ténylegesen csinálnék később, maximum az ügyfelekkel való kommunikáció. Úgy gondolom, hogy ezzel külföldön is jó esélyeim lennének, főleg nyelvtudással. Azonban gondolkodok egy másik végleten is: gazdasági szakot kezdenék el az egyetemen, valszeg nemzetközi gazdalkodas (a nyelvek miatt). Az egyetlen negatívum reszemrol az az, hogy nem gondolom, hogy egy gazdasagi szakkal kulfoldon jo eselyeim lennenek. Szerintetek a fent felsorolt szempontok kozul hogyan kene valasztanom? Ha a gyogytornaszban gondolkodom akkor a tovabbtanulassal kapcsolatban sokkal nagyobb motivacio van bennem, mint egy gazdasagi szak elvegzeseben.Fejben teljesen magabiztos vagyok abban, hogy segíteni szeretnék, emberekkel akarok foglalkozni, új, gyakorlatias dolgokat akarok tanulni valamint mem ülő munkát végezni. A kulfold azert fontos mivel a nyelvtudas fejlesztesere ez szolgalna a legjobban hiaba beszelem napi szinten es felsofoku nyelvvizsgam van.Így mi a véleményetek erről, mit kellene valasztanom?


2018. okt. 4. 18:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!