Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Debreceniek! Tudtok olyan...

Debreceniek! Tudtok olyan csendesebb helyelet ahol napi pár órát nyugodtan tudok tanulni? (Könyvtár, kávézó stb. )

Figyelt kérdés

Debrecenbe járok be egy közeli városból egy képzésre. Tehát sem kolis nem vagyok sem egyetemista. Otthon pedig családi okok miatt nem tudok nyugodt környezetben tanulni.

Az egyetem könyvtárára gondoltam. Azt hallottam hogy oda bárki bemehet. Ez valóban így van, és tudok ott nyugodt környezetben tanulni? A városi könyvtárban esetleg?

Vagy ha valaki tud eldugott csendesebb kávézókat aminek nem zavarom azzal a hangulatát hogy beülök 1-2 órára annak nagyon örülnék.

Nagyon megköszönöm ha valaki tud segíteni nekem


2018. okt. 5. 22:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!