Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ajánlanátok, hol és mit...

Mit ajánlanátok, hol és mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Reál beállítottságú lány vagyok. Valami olyan szakmát szeretnék ami nem túl fiús munka, mert ugye nem sok lány van oda az informatika,fizika,matek egyéb reál/műszaki dolgokért, ezért inkább ezek olyan "férfias szakmák".

Várom az ötleteket! :)


2010. jún. 23. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mérnöknek mennék a helyedben. Van egy kedves barátnőm, most BME-n van, villamosmérnöknek tanul, biztos állás, szereti, amit csinál, gondolj bele, milyen jó dolog, ha egy 100 fős évfolyamon van 3-4 lány, szerintem eléggé el lehetnek kényeztetve... És ezt jó értelemben mondom.
2010. jún. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Informatika, villamosmérnök vagy műszaki menedzser, esetleg vegyészmérnök. A gépészmérnök tényleg nem való nőknek. Vegyésznek sok lány tanul.
2010. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elte-informatika könyvtár szak? :)
2010. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Főiskola informatika mindenképpen, a mérnökök éhen halnak!

Informatika-matek-angol szakos tanár is lehetsz, főiskolával ált. isk-ban biztosan taníthatsz.

Informatikus nő sok van! Multiknál sok az állás, rengeteg rendszergazdát keresnek.


Olyan iskolát és diplomát válassz, amiből a mai nehéz időkben meg tudsz majd élni, és nem kell, hogy egy férfi eltartson.

Hitelt is felvehetsz lakásra, stb egyedül, ha jól döntesz.

2010. jún. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az informatikusra meg a műszaki menedzserre már én is gondoltam, de a 2.ról nem nagyon tudom mi az.
2010. jún. 23. 18:07
 6/8 A kérdező kommentje:
"Vegyésznek sok lány tanul." köszi, a kémia nem volt a felsorolásban :) (tudom hogy nem csak abból áll)
2010. jún. 23. 18:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Én építőmérnöknek mennék a helyedbe. Sok lány tanul annak és érdekes is amikor meg kell tervezned egy-egy házat esetleg hidat:)
2010. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szia!

én nyomdamérnök leszek az ÓE-re járok itt sok a lány, és nem tucatszakma. ha kell infó róla, akkor írj, asszem tudsz privibe is.

2010. jún. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!