Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen diplomát lehet szerezni...

Milyen diplomát lehet szerezni munka mellett ami ér is valamit?

Figyelt kérdés

Tudom volt már pár ilyen kérdés, de eléggé tanácstalan vagyok. 21 éves vagyok, van már egy okj-s végzettségem és abban is dolgozom (egészségügy). Szeretem a munkámat és a munkahelyemet, de nagyon azt érzem, hogy szeretnék majd továbblépni innen amihez ugye mindenképp tanulni kell. Az a baj, hogy azt érzem mindenhol falakba ütközöm. Pl. felvettek az ETK-ra idén, de aztán rájöttem, hogy hiába levelezős mégis egész heteket kéne ott lenni ami lehetetlen így számomra. Mostmár úgy vagyok, hogy bármilyen területen tanulnék, de mi az amit egy nagyon rugalmatlan munkahellyel meg lehet valósítani és van is értelme? Sajnos dolgoznom muszáj, magamat tartom el. Vagy szerintetek lennének lehetőségeim ha mondjuk a két meglévő idegennyelv tudásomat fejleszteném vagy azért egy felsőfokú végzettség is kéne?

Hálás lennék minden tanácsért.


2018. okt. 11. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

esetleg elmész nappali képzésre, veszel fel diákhitelt (már havi 70-et is fellehet venni) tanulsz mellette és diákmunkázol

ha külföldre mész utána dolgozni, akkor se perc alatt visszafizeted a kölcsönt.. és nem kell sokkal többet

2018. okt. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mmint nem kifejezetten kell diákmunkáznod, az egészségügyi melót is csinálhatod részmunkaidőben
2018. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm programozást tanul hétvégén, főállású munka mellett és kicsivel több, mint fél év után váltott is munkahelyet. Nem diplomás, de már most dupláját keresi annak, amit előtte csinált.
2018. okt. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!