Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az orvosi első két éve tényleg...

Az orvosi első két éve tényleg kapcsolatgyilkos? Van itt olyan, akinek a kapcsolata túlélte az első 2-3 évet úgy, hogy a párja nem orvostanhallgató volt?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem az orvosin, mivel vidékre kellett költöznöm, távkapcsolatban vagyunk a barátommal, csak hétvégén látjuk egymást. Elég negatív tapasztalatokat hallottam ilyen téren a felsőbbévesektől, szerintük nagyon sok kapcsolat nem éli túl a képzés első felét.

2018. okt. 13. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Mind a 6 évet túlélte.
2018. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan annyira "kapcsolatgyilkos" mint maga az élet. Ha valakik emiatt szakítanak, akkor ők eleve sem passzoltak össze.
2018. okt. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretitek egymást, tudtok alkalmazkodni egymáshoz és megértőek vagytok, akkor nem fog "szétválasztani" titeket az orvosi sem.


Távkapcsolatban vagyunk a párommal, közel 4 éve. Lehet, hogy nem vagyok orvostanhallgató, de attól még mindkettőnknek megvan a maga dolga és meg tudjuk oldani a találkozást.

2018. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatomat nem konkrétan az orvosi ölte meg, hanem találkoztam itt egy sráccal, akibe első látásra fülig beleszerettem. Igen, sajnos ebből egyenesen következik, hogy nem volt stabil a kapcsolatunk, szóval ezt nem kell példának venni, csak azt akarom mondani, hogyha egyébként is vannak problémák (mint pl.nálunk), nagyon hamar lesz valami, ami így is, úgy is szakításhoz vezet. Bárvez valószínűleg az orvosi nélkül is megtörténne.
2018. okt. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne alapozz ilyen városi legendákra, hogy minden párkapcsolat rámegy az egyetemi évekre! Rengetegen vagyunk, akiknek boldog, harmonikus kapcsolat adatott meg az egyetem alatt. Mi azóta már házasok vagyunk, gyermeket nevelünk. Totál nem az egyetemen múlik! Csakis rajtatok! Hajrá! 🙂
2018. okt. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!