Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappali vagy levelező tanrend?

Nappali vagy levelező tanrend?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben elkezdtem az egyetemet nappali tanrendben, de nemrég kiiratkoztam, mert sok volt a hiányzásom és emiatt nem mehettem volna vizsgázni. (gyakorlatorientált képzés)


Jövőre ismét be szeretnék iratkozni, viszont nem tudom, hogy nappalin vagy levelezőn. Nem feltétlen oda jelentkeznék, ahol idén kezdtem.

Őszintén megvallva, nem igazán van kedvem, ahhoz, hogy minden nap bemenjek a suliba, egész nap ott üljek aztán nap végén haza és másnap kezdődik elölről.

A levelezőtől azért tartok, mert sokan mondják, hogy azt nem értékelik annyira, alacsonyabbak az elvárások stb. Már van egy szakmám, ami a választandó szakommal összevág, szóval suli közben is folytathatnám így a jelenlegi munkám.


Több megközelítésből vizsgálva ti melyiket javasolnátok?



2018. okt. 14. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

"A levelezőtől azért tartok, mert sokan mondják, hogy azt nem értékelik annyira, alacsonyabbak az elvárások stb."


Van ahol bedobják a levelezősöket vizsgára a nappalisokhoz, tehát ha a könnyebbség miatt választanád kérdezz utána hogyan működik az adott egyetemen.

2018. okt. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!