Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyénileg fel lehet készülni...

Egyénileg fel lehet készülni egy emelt biológia érettségire?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi időt vesz igénybe? Milyen szakirodalmakat ajánlotok hozzá? 19/f

2018. okt. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megkövetelt anyag,és meg is tanulod,akkor igen. Az tőled függ,hogy mennyi idő alatt tanulod meg. Ha érdekel,rövidebb idő alatt megvan,ezt nem hiszem,hogy percre pontosan ki lehet számolni. Kérdezz meg valakit aki letette,az anyagot elkéred,és kérdezel,és elmagyarázza,hogy mi a menete a dolognak.
2018. okt. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Én is egyénileg tervezem. 😊 A mozaikos sorozatot (10,11,12. évfolyamos könyvek), a panemsulis és a 130 tétel biológiából -emelt szinten könyveket szereztem be.
2018. okt. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen szinten vagy és hány pont a cél? Nem mondtál sok mindent....
2018. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 évig tanultam szakközépbe bioszt. Gépész szakon végesztem és most OKJ-n maradtam, de nem tetszik. A biosz mindig is érdekelt, sportolás és a saját egészségem megőrzése miatt. 4-es voltam belőle de ha nem linkeskedem el, lehettem volna 5-ös is.
2018. okt. 20. 09:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Fel lehet... mint kb mindenből. viszont nagyon sok időbefektetés kell hozzá. Mindenkeppen nezni kell a kovetelmenyt, mikozben tanulsz, es akkor nem tudsz kihagyni olyat, amit kerdeznenek. Én a Panemsulis Mándics könyvből illetve a 3 db Mozaikos konyvből tanultam. Miután atvettem az egeszet, megcsinaltam az osszes erettsegit. Sokszor ismetlodnek a kerdesek, illetve be lehet veluk gyakorolni a feladattipusokat, illetve a gondolatmeneteket.
2018. okt. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!