Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy egyetemen át lehet kerülni...

Egy egyetemen át lehet kerülni államilag támogatott képezésre úgy, hogy eleve nem olyanra jelentkeztem?

Figyelt kérdés
Pszichológiára szeretnék felvételizni, csak sajnos eléggé neccesnek érzem, hogy felvegyenek. Láttam önköltségesen egy kicsit alacsonyabb ponthatárokat, de nem tudom, hogyha oda felvesznek, át tudok-e kerülni pl. jó tanulmányi átlaggal támogatottra. Mert nem igazan szertnénk sokat fizetni, viszont érdekelne a szak, és szerintem tudnék olyan eredményt produkálni, hogy áttegyenek. Ha valaki esetleg tud az ügyben bármit, kérem írjon! Köszönöm. :)

2018. okt. 22. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Át. Erre 1 év után van lehetőséged.
2018. okt. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm! :) És ez biztos? Esetleg te is átkerültél, vagy honnan tudod?
2018. okt. 23. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!