Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE nemzetközi gazdálkodás?

BGE nemzetközi gazdálkodás?

Figyelt kérdés
Ebben a tanévben fogok érettségizni és egyáltalán nem vagyok matekos , viszont érdekel a szak, angol nyelven végezném önköltségesen .Szerintetek megérné jelentkezni, ha a matekot éppen hogy végigvinném kettessel,de a töbi jól menne és ugye a végére meglennének a nyelvvizsgáim?Valamint aki ebben a suliban végzett, ezen a szakon vagy éppen ide jár tudna nekem mesélni magáról a szakról és hogy mennyire érzi nehéznek?

2018. okt. 22. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem jó a szak, de nem éri meg önköltségesen angolul végezni. Inkább végezd el államin magyarul az alapképzést, és tartalékold a pénzedet később egy komolyabb iskolára, például a CEU-ra. De ez csak az én véleményem, ha angolul akarod végezni, úgy is jó.


Viszont a szakon lesz matek, nem túl sok, de lesz. Magukhoz a szakmai tárgyakhoz elég lesz az alap matek, de van ilyen tárgy h matek, ami azért szivatós, és lesz statisztika, amely nem szivatós, de kemény matek. Szóval a matekot ezen a szakon nem lehet teljesen megúszni.

2018. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hogy a nemzetközi gazdálkodáson van-e matek??? Van, nem is kevés, és nem is laza.

Gazdasági matematika

Statisztika és valószínűségszámítás alapjai

Üzleti statisztika

Közgazdaságtan 1

Közgazdaságtan 2

Nemzetközi gazdaságtan

Vállalati gazdaságtan alapjai

Pénzügyek alapjai

Számvitel alapjai

2018. okt. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen,tudom,hogy van matek csak,hogy megéri e ugy jelentkezni erre a szakra,ha csak kettesre sikerulne teljesitenem,amugy köszönöm a valaszokat
2018. okt. 22. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!