Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapest, Debrecen, Győr -...

Budapest, Debrecen, Győr - nem tudok dönteni, hol lenne több lehetőségem, dolgozni és tanulni? Hol jobb élni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Továbbtanulás előtt állok. Jövő szeptemberben kezdeném az egyetemet, de nem tudok dönteni melyik város legyen. Én gyógypedagógiára szeretnék menni, a párommal költöznénk el, ő mérnök és az is nagyon fontos lenne hogy minél jobb állást találjon, így emiatt is vacillálunk. Budapestre húz a szívem de nem vagyok magabiztos. Ti mit gondoltok?
2018. okt. 27. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
En ezek közül Győrt választanám, mérnök ott is könnyen el tud helyezkedni. Nem annyira nagyváros, mint Budapest, de nagyon szép hely és igazából van minden ami kell, munka szempontjából is jó itt élni. Kissé alacsonyabbak a fizuk itt, mint a fővárosban, viszont a megélhetés sokkal olcsóbb mellette, a fővárosban az albérlet árak teljesen el vannak szálva. Meg ami nekem annyira nem jött be, hogy nagyon nagy ott a nyüzsgés, mindenhol tömeg, kosz, hangzavar, vidékről felköltözve nem tudtam megszokni. Debrecenben még nem éltem, szóval arról igazából nem tudok mit írni, nekem elég semleges város. Jártam ott, szép, de úgy kimondottan nem vonz. Jó az egyetem is Győrben, az alapszakot itt végeztem el, habár más szakon. Igazából rosszat nem tudok írni róla :D Budapestnek is megvan a maga előnye, pl szinte percenként jön a metró ugyhogy nem kell a buszmegállóban 20 percet várni ha elmegy a busz, viszont sokkal nagyobbak is a távolságok, kb mindenféle boltot megtalálsz Pesten, van egy rakat szórakozási lehetőség meg étterem stb., de nekem Győr sokkal szimpatikusabb város.
2018. okt. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!