Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van egy Asztalos szakmám, meg...

Van egy Asztalos szakmám, meg egy B-s jogsim, szerintetek nincs szégyelni valóm?

Figyelt kérdés
Elkezdtem az érettségit nappalin de 10. osztály után szakmát csináltam de jó lenne letenni az érettségit, mert úgy érzem bőven van anniy eszem hogy megcsináljam, nem kell kitűnő mert okj szakmához kell csak... Szóval ha megvan nekem az elég ha 2-es akkor is
2018. nov. 2. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Ha jó vagy a szakmadban szereted csinalni akkor semmi szegyelni valod nincs. Itt nem a főiskola vagy az egyetemi vegzettseg szamit hanem a szakmai munka minősége. Igen az erettsegi fontos lenne mert ez az elso dolog manapsag amit egy nagyobb ceg ker, de ha szereted a munkad akkor csak igy tovabb sok sikert a tovabbiakhoz. :)
2018. nov. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
58%
Szégyellnivalód nincs, de azért az érettségit jó lenne megcsinálni.
2018. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!