Melyik suliba menjek?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az alábbi suliról? Hány ponttal és milyen átlaggal lehet bekerülni? 7. Évvégi átlagon 4.7. (Debreceni iskolák)

- Szent József (angol vagy infó)

- Bethlen (Pénzügyi ágazat.)

- Medgyessy (angol)

- Mechwart

- Beregszászi

- Baross

Továbbá milyen sulit ajánlotok még. Az első kettő az amikben legjobban szeretnék menni.

Válaszotokat előre is köszi.



2018. nov. 4. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a Barossba szeretnék menni, szoftverfejlesztő szakra, bár én átlagom csak 4 körül van. A te átlagoddal, ha írsz jó központit akkor bekerülhetsz bármelyikbe (szerintem).
2018. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem nem elrontani a központit és a szóbeliket
2018. nov. 6. 06:22
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, hát ezzel az átlaggal szerintem mehetnél erősebb suliba is, mondjuk az Adyba vagy a TÁG-ba esetleg, ha jó lesz a félévi meg a központi:-)
2018. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi. És a Csoki?
2018. nov. 8. 07:08
 5/10 anonim ***** válasza:
A Csokiba simán ha szimpi neked:)
2018. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Üdv!

Én azt ajánlom neked,hogy ha van valami konkrét elképzelésed egy bizonyos szakmával kapcsolatban, akkor érdemesebb azok közül válogatni.(Csak mert látom, hogy jó néhány féle-fajta lehetőséget felsoroltál)

Én Mechwartos vagyok; ha infóval kapcsolat akarsz tanulni akkor csak ajánlani tudom. Nem könnyű ez a suli az fix, de megéri szerintem.

2018. nov. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. nov. 11. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne a Mechwartba, szerintem a Beregszászi sokkal jobb döntés
2018. nov. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Beregszászi nem jobb a Mechwartnal ha te infót akarsz tanulni, sőt. Ha nagy gamer vagy, és tényleg érdekel az infó, gondolok itt mind a hálózati, mint a programozás részére, akkor oda menj. Ha nem ebbel képzeled el a jövőd, nem érdekel túlzottan csak legyen valami, akkor nagyon nem ajanlom!

Ha nem akarsz megszakadni a tanulásban, de az infó érdekel, akkor Baross, de inkább Brassai, viszont így kevesebb lesz a tudásod, mint a mechwartban. Szent József egy nagyon gyenge gimnázium. A Bethlen az jó, a kozossegerol nem tudok sokat.

Medgyessybe akkor menj, ha nem akarsz megszakadni a tanulásban, de szereted a programokat. Sok jó dolog van ott, már bánom, hogy nem oda mentem. Pl van olyan is, hogy a gyerekek bent aludhatnak a suliban. Milyen menő már.

Úgy hallottam az angol oktatás nem a legerősebb, akkor már inkább Ady kéttannyelvű. Viszont megyoban jó a német, de szintén elég gyenge gimi.

Én azt javaslom neked, hogy gimibe menj, inkább nyelv szakra, altalanosra. Ha kijartad, és informatikus akarsz lenni, elmehetsz okj-re, egyetemre vagy mind a kettőre. Ha újra kezdhetnem nem csesznem el a középiskolás eveimet egy olyan szakkal, amiben tuti nem fogok dolgozni.

2018. nov. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. nov. 14. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!