Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika szóbeli érettségi?

Kovasky kérdése:

Informatika szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem lenne hozzá tok hogy akik már voltak infóból , el tudjátok mondani hogy milyen téelek voltak neked? Tudom hogy mindenhol más de szerintem minden évben 90%-ban majd nem ugyan azt a tételeket adják ki.Most megyek 22-én szóbelizni és csak témaköreim vannak.

2018. nov. 5. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért vannak csak témakörök, mert nincsenek konkrét tételek, mert mindenből rákérdeznek abból a témából.

Én pl anno a meghajtókat húztak, és beszélnem kellet a külső-, belső meghajtókról, felhőkről, hordozható adattárakról, mindenről szinte. Ami jobb, mert mivel sok mindent kérdeznek, elsunnyoghatod azt, amit annyira nem tudsz és húzhatod az időt mással.


És ne aggódj, ha a tanár közbekérdez, akkor elrontottál valamit, és azért sajnos mínusz pont jár, de ha a végén tesz fel kérdést, azt azért teszi, mert kihagytál valamit és adni akar lehetőséget a plusz pontra. Nem kell félni, ha középből mész nem fog a saját tanárod megszívatni. :)

2018. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó, és ajánlom Farkas Csaba 9-10. informatika tankönyvét, abban nagyon jól ki vannak dolgozva a tételek, nem tudom mikori kiadás a legújabb, de ha régi infók vannak benne, egészítsd ki az internetről, legalább átnézed közben és jobban megmarad :)

[előző voltam]

2018. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szereztem 2 csajtól tételeket akik msot májusban érettségiztek :D Ahol érettségizek most ott senkit se ismerek tanárok közül.
2018. nov. 19. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!