Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan tanuljak a legeredménye...

Hogyan tanuljak a legeredményesebben szóbelire?

Figyelt kérdés
Van 80 tételem, amiből tudok 9et, időm az van majdnem 1 hónapom betudom fejezni, arra vagyok kíváncsi hogyan tudnék úgy tanulni, hogy eredményes legyen meg is maradjon meg kevesebb időt is vegyen igénybe. Valaki tud valami jó módszert?

2015. máj. 23. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Felidézés a lényeg.

Idézd vissza a tanult tételt magadban, ekkor bukik ki, hogy mi az amit nem tudsz. Olyankor elolvasod.

2015. máj. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy hónap? Ne szórakozz, egy jobb orvos vagy műszakis diák egy éjszaka alatt (jó jó most túlzok) megtanulja :)


Nekem az a leghatásosabb, ha felmondom. Ilyenkor ugye át is gondolom az összefüggéseket, és jobban megmarad mintha csak olvasnám. Igen, időigényes, de hatásos...

2015. máj. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én érettségi előtti héten átolvastam egyszer őket. Létező tudásra kérdeznek, csak fel kell eleveníteni amit középsuliban tanultál
2015. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!