Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Honvédelmi szakáról mi a véleményetek? Mit jelent (mennyit) az önköltség és a bent lakás miként zajlik?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszotokat!

2018. nov. 5. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én NKE-s vagyok, rendszeresen beszélek a HHK-sokkal és mind azt mondja, hogy az életben nem kezdte volna el mostani fejjel, és csak azért nem hagyják abba, mert nagyon sokat kéne fizetni. Ha elkezded és nem vagy milliomos, akkor nem hagyhatod abba, és csak az MH-nál lesz használható a diplomád, amivel életed végéig elkötelezted magad, ezt kalkuláld bele. Ráadásul teljesen fölösleges ennyi tiszt.
2018. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Haha, rtk-sok hasonlóan vannak, a többség ott is a visszafizetés miatt nem hagyja ott a fenébe. :D RTK oldalról tudom, hogy megkapják ingyen az egyenruhát, sportruházat, stbstb, a rajparancsnokok kolesza is ingyenes. Ha viszont otthagyod, akkor az egyenruha ára meg minden ilyesmi szépen visszafizetésre kerül, ami nem 1-2 százezer..

Honvédes ismerősöm okosabb volt, ő még a kiképzést végigcsinálta, hogy legyen róla papírja, és utána lépett le.

2018. nov. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj igen, sorra szereltek le az alapkik alatt. Van, aki tényleg hivatástudattal csinálja, de a nagyja lépne :D amúgy mind a rendőrségen, a katvéden, es a honvédségnél is teljesen fölösleges ennyi tiszt, miközben altiszt még alig van.
2018. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
HHK bentlakás ingyenes, a kaja is, és még illetményt is kapsz :)
2018. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!