Olyan egyetem, ahol van pénzügy-számvitel és programtervező informatikus is? (Miklós/Kisújszállás környéke)

Figyelt kérdés

Néztük az Eszterházy Károlyt, de ott elvileg nem indítanak prog. tervező infót, számvitelit is pedig csak Gyöngyösön.

Egyéb ötletek vagy kis pontosítás, ha tévedtünk?


2018. nov. 10. 12:45
 1/5 A kérdező kommentje:
((duális képzés megfelelő lenne))
2018. nov. 10. 12:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden olyan egyetem, ahol van közgazdaságtudományi és informatikai/természettudományi kar. Miskolc, Szeged meg Budapesten kb bármelyik. Ezek vannak a közeledben.
2018. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezért kértem konkrét egyetemet, mivel programtervező informatikus képzést nem indít (a felvi szerint) egyetlen intézmény sem, máshol meg van ahol írja hogy indít de semmit nem ír róla..
2018. nov. 12. 22:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Írtam konkrét egyetemet. A felvin pedig a keresztféléves képzések látszanak, amikor alig indul valamilyen szak.
2018. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi 😊
2018. nov. 13. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!