Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogi asszisztensi munkáról...

Jogi asszisztensi munkáról vélemény?

Figyelt kérdés
nehézség,a kereslet ilyen emberekre,fizetés elsosorban ezekre lennek kíváncsi

2018. nov. 11. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
En szemely szerint semmi ertelmet nem latom. Evekig ugyvedi irodaban dolgoztam egy tarsulasnal, de soha nem erezte szukseget egyik iroda sem ilyen vegzettsegu emberekre. Amit egy asszisztens csinal azt megcsinalja az ugyvedjelolt (pluszban ot el is lehet kuldeni targyalasokra), a maradek asszisztensi munkara meg felveszunk 2-3-4 leendo jogaszt (3.-4. eveseket altalaban), akik havi 30-40 ezer forintert mindent elinteznek, amire az ugyvedbojtarnak nincs ideje (vagy kedve), es pluszban utana beloluk lesz a kovetkezo jeloltunk altalaban. Szoval, en nem ajanlom, de ez csak az en velemenyem (es megkaptam mar itt ra, hogy en csak irigy vagyok, mert biztos nem volt lehetosegem elvegezni ezt a kepzest :D).
2018. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Én ezt tanulom, ha érdekel kérdezz. Az a baj, hogy az elsőhöz hasonló hozzászóló veszi el a kedvét mindenkinek és nézik le a másikat.

Lehetőségek vannak (bankok bíróság, hr terület, közjegyzői és ügyvédi irodák), de nem árt mellé nyelvet tanulni meg az excelt és a wordot na meg a gépírást nagyon vágni :D Szóval csak a papír önmagában nem elég

2018. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Munkalehetőség főként Budapesten, Győrben van
2018. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velemenyt kert, leirtam, evek tapasztalatabol. Nem tudom, hogy ezzel hol neztelek le teged vagy barki mast. Ha van valasztasa, akkor inkabb tajekozodjon, es tud dönteni, es ebben igenis segithet egy olyan embed velemenye, aki evekig a felvetelt intezte egy olyan helyen, amivel ezzel a vegzettseggel remenykedne elhelyezkedni valaki. Az hogy ez neked nem tetszik, arrol nem en tehetek. Nem en alakitom ki az igenyeket a munkaeropiacon.
2018. nov. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm,de kíváncsi lennek a fizetesre is😁
2018. nov. 17. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:

A fizetés állami munkahelyeken bértábla szerint, illetmény van (ezek fent vannak a neten)

Máshol pedig megegyezés szerint.

2019. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!