Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nappalira mehetek még, vagy...

Nappalira mehetek még, vagy már csak estire?

Figyelt kérdés
2012 ben kezdtem szakközépben, két évig bírtam! Lelki, és tanári okok miatt, 1-2 tanár nagyon szivatott, nem csak engem lényegtelen, nem végeztem el a szakközepet, hanem 3 éves szakiskolát végeztem Asztalos.... Érettségit még mindíg meg szeretném szerezni, de nem mentem vissza a szakiskola után azonnal nappalira! 2017 ben végeztem ugye 5 évet ültem középsuliban......
2018. nov. 11. 19:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja 21 éves vagyok, most töltöttem októberben
2018. nov. 11. 19:03
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt mondják estin már meg fogják adni az érettségit 2 éves, és csak 4 tárgyból kell vizsgáznom, ha ez igaz akkor mindent beleadnok és megszerzem, csak kéne egykis bátorítás... Na meg persze idén sem kezdtem el, mert nem néztem időben utána, de mindenki mondja hogy semmi nincs veszve..
2018. nov. 11. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
És minek az az érettségi ennyire?
2018. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért szeretném megszerezni, mert van pár okj ami érdekel, azt pedig csak ezzel tudom megszerezni, meg hogy meglegyen ennyi... Meg lehet csak én érzem úgy de néha gáznak érzem hogy nincs meg főleg olyanok előtt akiknek megvan... Neked amúgy megvan? Mert ha igen, akkor téged mi motivált hogy meglegyen?
2018. nov. 11. 19:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs értelme nappalira menned, menj estire és tedd le az érettségit két év alatt. Felnőtt fejjel még könnyebben is fogsz tanulni, és nagyon jó ötlet érettségizni, még sok hasznod lesz belőle!
2018. nov. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Engem semmi nem motivált, 13 éves koromban szüleim azt mondták, hogy gimnáziumba fogok menni, aztán oda mentem. Mit tudtam én, hogy mit kellene csinálni. Semmi értelme nem volt utólag belegondolva, inkább egy jó szakma.
2018. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A jó szakma megvan, csak az érettségit le akarom tenni, és ahogyan a tisztelt válaszoló írta előtted, nagyon jó dolog ha megvan, és felnőtt fejjel jobban megy a tanulás..
2018. nov. 13. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!