Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fizetős nappalira sem mehetek?

Fizetős nappalira sem mehetek?

Figyelt kérdés

szeretnék nappal,hétfőtől péntekig iskolába járni,mindenhol hasonlót találok:

"Nappali tagozatra idén érettségiző, vagy korábban érettségizett fiatalok jelentkezését várjuk, akik 2011. december 31-éig még nem töltik be 22. életévüket"


hát én 89 júniusi vagyok,tehát akkor se kellek oda ha fizetnék?!


2011. márc. 25. 15:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*2008ban érettségiztem,és van egy középfokú szakmám
2011. márc. 25. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez milyen szintű iskola? Egyetem főiskola? Mert ha az, ott nincs korhatár, államilag támogatottan is mehetsz, ha van elég pontod.
2011. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szakközépiskola.szeretnék még egy szakmát,de nappalin.
2011. márc. 25. 15:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen helyre nem tudsz jelentkezni,mert túl idős vagy.Szerintem valami más megoldást kéne találnod.Mondjuk OKJ-s képzést,bár azt hiszem,neked már az is fizetős lenne,de utána kell nézni.
2011. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen feltételekkel valószínűleg nem mehetsz, ha nem felelesz meg a kritériumoknak. Tudtommal a második szakképzésért már minden esetben fizetni kell, a korhatárokat nem tudom, de valószínűleg, akkor a korod miatt oda sem mehetsz, ha ezt írják. Próbálj felsőfokú szakképzésre jelentkezni egyetemre/főiskolára, bár erről sajna pont lecsúsztál. Ott tanulhatsz nappalin 22 fölött is!
2011. márc. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát épp ezaz!én hülye miért nem találtam ki hamarabb:(

egyébként ha fizetős, nem számít,már egy éve dolgozom,félreraktam egy kicsit.tanulásra nem sajnálom

2011. márc. 25. 18:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Felsőoktatásba már szeptembertől nem járhatsz, de jelentkezhetsz keresztfélévre, akkor nincs akkora kiesés. Fizetned valószínűleg így is úgy is kell, de így legalább járhatsz nappali képzésre!
2011. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!