Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szegedi Tudományegyetem BTK-sok?

Szegedi Tudományegyetem BTK-sok?

Figyelt kérdés

Először is az lenne a kérdésem, hogy ott minden szakon lehet minort is választani? Úgy értem, hogy vannak szakok (szociológia, kommunikáció) amik eredetileg ugye tátk-os szakok, és nem mindenhol van ez így, hogy akkor ezeken is lehet. Viszont én a SZTE oldalán azt olvastam, és úgy értelmeztem, hogy a SZTE-BTK minden szakján lehet akkor minort is választani.

A másik pedig, hogy tudnátok mesélni a karról, az egyetemi életről úgy általánosságban, meg Szegedről? Eddig csak egyszer jártam, de nagyon tetszett. Messzebbről jönnék egyébként, és ezért érdekel nagyon maga a város is.

Illetve még lenne egy kérdésem. Az egyetemen belül mennyire van lehetőség nyelveket tanulni? Ha igen, mennyit kell fizetni érte? Vagy hol találok erről bővebb infókat?



2018. nov. 15. 13:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsit figyelmetlen voltam:D Csak egyszer jártam ott*, Ha van*
2018. nov. 15. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen Szegeden külön BTK meg TÁTK, és én úgy tudom, hogy a pszichológia és a szociológia BA kivételével mindegyik BA szakon lehet minort vagy specializációt felvenni.
2018. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ezért írtam, hogy a szoc meg a kommunikáció eredetileg tátk-os szakok, de mivel nincs a SZTE-n külön tátk, ezért a BTK-n vannak. Egyébként azóta találtam infót erről, és sajnos tényleg nincs szoc-on, kommunikáción meg pszichón se minor.:(
2018. nov. 15. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:

A BTK-s részhez nem értek, a nyelvtanulásról ennyit:


2x vehetsz fel nyelvórákat ingyenesen, a továbbiakért fizetni kell, azt sajna nem tudom pontosan, hogy mennyit.

2018. nov. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!