Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » SOS Tippek a vizsgák felvételé...

SOS Tippek a vizsgák felvételéhez?

Figyelt kérdés
Most vagyok elsőéves egy szakon, mindjárt itt a vizsgaidőszak és fogalmam nincsen, hogy hogyan kellene beosztanom a vizsgákat. Nem lesz sok vizsgám, de mégis annyira ijesztőnek tűnik, mert rögtön az elején is vannak egymás után és elképzelni nem tudom, hogy mégis hogyan lehet erre felkészülni. Nem tudom, hogy melyik a jobb. Nem akarom az utolsó alkalomra hagyni egyiket sem, viszont az sem biztos, hogy jó ötlet, ha mindent az elején veszek fel... Amúgy mindegyik elmélet, magolós, szóval kell rá tanulni.
2018. nov. 30. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig felveszem őket egymás utánra és ha nem sikerülne valamelyik,akkor a kövi alkalmat már úgy venném fel,hogy biztosan legyen rá minimum 3 napom tanulni,de ilyen még nem fordult elő. Ez lesz a 3. vizsgaidőszakom. Sok sikert! :)
2018. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!