Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pontosan mikor szokott lenni...

Pontosan mikor szokott lenni az előrehozott angol érettségi? ÉS az osztályozó vizsgák? Mennyire vannak egymáshoz közel?

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az előrehozott érettségi pontosan a normal érettségikor van mivel az csak neked előrehozott, de alapvetően a hivatalos időponton kell részt venned, pláne az írásbeli részen, ami ugye központilag szabályozott, hogy mikor van.

Az osztályozo akkor, amikor a tanári kar ra er, emlékeim szerint kb 2 hónappal korábban ( +\- 1 hónap? Nem emlékszem mar pontosan, de gondolom erre meg van minden intézménynek mozgástere es csak egy utolsó időpont van megszabva)

2017. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és a 12. es tankönyvet azt önállóan kéne megszereznem vagy a felkészítő tanárok majd intézik?
2017. dec. 31. 00:10
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Nekem akkor önnálóan ment. Én akartam így nekem kellett felkészülni mindenből de ha jófej a tanárod biztos segíteni fog.
2017. dec. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályozóvizsga akkor van, amikorra az igazgató kitűzi, de alapvetően meg kell lennie az osztályzatnak a vizsgaidőszak kezdetére, vagyis a ballagás előtt. Ehhez kötődik. De ennél sokkal korábban se, mert azért hagynak időt, hogy felkészülj, és minél többet lehessél a tanúrákon. Szóval a legvalószínűbb, hogy áprilisban lesz. Annál hamarabb lehet, később nem.
2017. dec. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!