Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Butaság lenne gazdálkodás és...

Butaság lenne gazdálkodás és menedzsment FOSZK-ról kereskedelem és marketing FOSZK-ra átjelentkezni?

Figyelt kérdés

#Közgazdasàg
2018. nov. 30. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, de mi értelme van?
2018. nov. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Mind a kettőre értelmetlen járni. L
2018. nov. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

A kereskedelem jobban érdekel.


#2

Miért is?El lehet vele helyezkedni simán

2018. nov. 30. 15:54
 4/17 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges. Ezek között az FSZ képzéseket között alig van pár kurzusnyi különbség, akkor már inkább járj be arra a kevés deklaráltan kereskedelemmel foglalkozó órára, ami érdekel. A gyakorlatodat bármilyen területen végezheted, ha kereskedelmi területen szeretnéd, akkor se kell KM-esnek lenned.

Egyébként ne legyenek illúzióid. Önmagában egy FSZ nem sokat ér, gazdaságtudományi szakosként mondom ezt.

2018. nov. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Utolsó,van egy csomó álláspályázat,ahova középfokú gazdasági végzettség kell,oda simán mehetnék.


De úgy terveztem,hogy utána megcsinálom az alapképzést.

Gazdmen nem érdekel,kizárólag vállalkozásokról tanulunk,kereskedelem egyáltalán nincs.

2018. nov. 30. 19:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Semmit nem érnek ezek a papírok. Ennek a szakmában az alap a BSc.
2018. nov. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

"Utolsó,van egy csomó álláspályázat,ahova középfokú gazdasági végzettség kell,oda simán mehetnék."

Igen. Optimális esetben garantált bérminimumért. Hajrá. Plusz, pályakezdőként majdnem mindenhol előnyben részesítik az OKJ-seket, mivel nekik gyakorlatorientáltabb az oktatásuk. A gazdaságtudományi FSZ-t a nagy többség csak ugródeszkának használja az alapszakhoz, amit te is mondtál. Ez esetben meg majdnem mindegy, mit végzel. Nézd, én túl vagyok egy szakváltáson, hidd el, jobban jársz azzal, ha FSZ után váltasz KM alapszakra. Ott úgyis megtanulsz mindent.

2018. nov. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 látszik nagyon értesz hozzá,a közgazdász szakok BA szakok,nem Bsc


De GM-es FSZ-t nem számítják bele a KM alapképzésbe,kezdhetem előről az alapszakot és fizethetem az egészet.Ennyi erővel most rögtön jelentkezhetnék is KM-re,el se kéne végeznem a foszkot.Azért jöttem FSZ-re,hogy csak a képzés felét kelljen fizetnem

2018. nov. 30. 21:35
 9/17 anonim ***** válasza:

"#6 látszik nagyon értesz hozzá,a közgazdász szakok BA szakok,nem Bsc"


Csakugyan?


"Az alapképzési szakon szerezhető végzettségi szint és a szakképzettség oklevélben szereplő megjelölése:

- végzettségi szint: alap- (baccalaureus, bachelor; rövidítve: BSc-) fokozat

- szakképzettség: közgazdász kereskedelem és marketing alapképzési szakon"

Forrás: [link]

2018. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Hátt itt meg BA-nak írja

[link]

2018. nov. 30. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!