Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közigazgatás-szervező BA...

Közigazgatás-szervező BA alapdiplomával gazdasági MSC?

Figyelt kérdés

Van itt esetleg valaki, aki köszigszerv diplomával gazdasági mesterre ment? (pl. vezetés és szervezésre)

Mennyire nehéz a váltás gazdasági irányba?

Illetve össze lehet-e szedni 30 kreditet a közigszerves tárgyakból ahhoz, hogy felvegyenek?



2018. dec. 1. 07:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem derült ki, hogy hányadéves vagy; de ha még teheted, próbálj meg közgázos tárgyakat felvenni a szabvál kreditek terhére, még akkor is, ha túlléped azt a keretet. Ha felvennének gazdasági mesterre, jó eséllyel kötelezővé tehetnének néhány felzárkóztató, szintrehozó tárgyat a számodra.

Az egyetem honlapján olvasd végig a szakleírást, abban benne kell lennie, hogy milyen szakokról és mekkora súrlódással tudsz felvételizni.

2018. dec. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Idén nyáron végeztem, és kaptam meg a diplomám.

A közig mesternek nem sok értelmét látom, ellentétben egy gazdasági mesternek igen.

Én úgy tudom, hogy 30 kreditnek meg kell lennie az alapképzésről bizonyos, előre meghatározott területeken. (pl módszertani, közgazdasági és üzleti ismeretek).

Olvastam én is, hogy lehet, hogy előírnának felzárkóztató tárgyakat, de először hogy felvegyenek, meg kell lennie a 30 kredit minimumnak az említett ismeretekből.

Ezért is kérdeztem, hogy van-e, vagy volt-e esetleg valaki, aki hasonló cipőben jár, és meg tudná velem osztani a tapasztalatait. :)

2018. dec. 1. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!