Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! Szakmát szeretnék váltani...

Üdv! Szakmát szeretnék váltani és ötleteket gyűjtök, hogy 29 éves fejjel, újszülött mellett milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 29 éves fodrász vagyok, jelenleg kisbabámat várom, aki februárban érkezik. Érettségizett szakember vagyok, középszintű német nyelvizsgám van(bár annál sokkal jobban beszélek németül), angol nyelvizsgám nincs, de szépen, megközelítőleg középszinten tudok kommunikálni angolul. Tanuló éveimmel együtt 11 éve vagyok fodrász, amit anno a pörgés, kreativitás miatt választottam, de pár éve már úgy érzem nem ez a fő hivatásom, és bár nagyon ügyes vagyok, már nagyon nem szeretem ezt csinálni. Kisbaba mellett meg nagyon nehezen összeegyeztethető, a rendszeres váratlan túlórák és még sok más miatt is. Mit tudnátok javasolni nekem? Köszönöm
2018. dec. 3. 09:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Javasolni? Foglalkozz olyasmivel amihez kedved van, vagy kérdezz meg egy munkaközvetítőt.
2018. dec. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van logikai érzéked akkor pl programozni lazán meg tudsz tanulni addig, míg otthon leszel a gyerekkel.
2018. dec. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!