Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakváltás. Ki járt már így?

Szakváltás. Ki járt már így?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos rosszul választottam szakot, ezért kiiratkoztam és majd újrafelvételizek.

Ki járt már így? Mit csináltatok abban a fél-egy évben?

Én főzni tanulok, nyelvvizsgázok, sportolok, munkát keresek, de nem nagyon találok mondjuk olyat ami tetszene. Meg élvezem hogy most alig kell tanulni. :D

Mivel lehetne még hasznosan eltölteni egy a kényszer "gap yeart"? :D

És nem éreztétek magatokat hátrányban hogy "1 évet kihagytatok"? :D


2018. dec. 5. 16:01
 1/3 anonim válasza:
56%

Nem is egyszer jártam így 1.évet kihagytam és most ebben az évben amikor felvettek szakot váltottam mert nem tetszett.

A tapasztalataim: -Ha hasznosan töltöd el az időt olvasol és fejleszted magad akkor még lehet jobban is jársz a végén mint a sok zombie aki végigcsinálja rögtön gimi után.

-Csinálj mindig valamit,mert elég könnyen ellehet lustulni főleg ha van ncore fiókod és nincs szociális életed xd

-Ha munkát keresel akkor vagy nem fogsz találni vagy valószínűleg olyat fogsz találni ami neked nem fog tetszeni szóval én ezt kilőném ha nem nagyvárosban laksz de még ottis nettes lehet

2018. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Pacsi,ugyanígy vagyok:)passzíválok februárban, de addig még a vizsgákat le kell tennem, mert nem akarok fizetni.

Én mindenképpen keresek munkát. Semmiképp sem akarok tétlenül ülni,meg is őrülnék és mindennap délig aludnék egeszen augusztusig!!:SSS

En vmi call centereset szeretnek keresni magamnak.

Plusz nincs meg nyelvvizsgam, ugyhogy azt jovore surgosen potolni akarom:D

Meg sokat tornazni, fejleszteni magam, konyveket olvasni es az uj szakommal foglalkozni, arrol olvasni stb. :)

2018. dec. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozom nem akarok a szüleimen élősködni.
2018. dec. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!