Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy év alatt fel lehet készüln...

Egy év alatt fel lehet készülni emelt kémia és biosz érettségire?

Figyelt kérdés

Nulla tudásról (középiskolában egyalltalan nem tanították nekünk ezeket a tárgyakat) fel lehet-e készülni emelt kémia és biosz lerettsegire?

Érettségi után gondoltam és csak ezekkel foglalkozni egy évig.


18/L


2018. dec. 11. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Hát azért az elég necces. Orvosnak készülsz?
2018. dec. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, szeretnék

Vendéglátóipariba járok és nem is gondoltam eddig erre, de mostmár szeretném.

Nincs rossz eszem, csak nem tanultam ezeket az altalaolnos iskola óta

Viszont ha lehetetlen akkor inkább nem halasztok emiatt és tanulok olyat amit tudok

2018. dec. 11. 19:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze, simán ha elég motivált vagy
2018. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Még úgy is simán van időd, ha most tavasszal akarsz érettségigézni. Minek halsztani, ha most is megpróbálhatod. Csak tényleg le kell ülni és tanulni.
2018. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kicsit necces. Mindkettő rengeteg (de komolyan rengeteg) anyag...:S Én gyógytornászként tanulok az egyetemen és én is anno emelt bioszoztam. Jól megküzdöttem vele, nem is takarom. Emelt kémiától már a gyomrom felfordul :D De ha elég motivált vagy és van időd, akkor hajrá.

Mondjuk nekem vagy egy csoporttársam, aki 0 biosz érettségivel került az egészségügyi főiskolára, de már most bukdácsol...

2018. dec. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fog sikerülni idén az már sajnos biztos.Ezért jövőre megyek. Ott rontottam el hogy elhanyagoltam a bioszt de nagyon. A kémiát 100x jobban szeretem és könnyebbnek is találom azzal nincs bajom abból az emelt most is simán menne.

Ha erre a két tárgyra koncentrálsz egy évig (és nem hanyagolod el az egyiket mint én) akkor simán menni fog.

2018. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!