Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi a véleményetek a szociálped...

Mi a véleményetek a szociálpedagógiáról? Nehéz elvégezni? Szükség van egyáltalán ma Magyarországon erre a végzettségre?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hallottam még erről, ezért teljesen új számomra ez a szak. :)
2018. dec. 28. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mennyire nehéz elvégezni, de hogy éhenkórász leszel ilyen végzettséggel, az csaknem biztosra vehető.
2018. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ohh, akkor ezzel mindent elárultál..:D
2018. dec. 28. 12:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Büfészak. Nincs szükség annyi szociálpedagógusra, mint amennyi évente kiszabadul az egyetemről!

Arra meg elég kicsi az esély, hogy olyan jó helyre bekerülsz, mint akik a tévéknek nyilatkoznak.

Munkaerőhiány ide vagy oda: vannak olyan szakmák - és végzettségek, amikből mindig sok van/lesz, és nem érnek semmit, nem lehet velük elhelyezkedni!

2018. dec. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szükség van rá. Vidéken kicsit nehezebb elhelyezkedni, uralkodik a kapcsolati tőke túlsúlya, fővárosba könnyebb. Nagyon nagy hiány van. Annyit keresel, mint a legtöbb diplomás (tanár stb. ). Minimálbér de ehhez még van ágazati pótlék.
2019. jan. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#3

"Nincs szükség annyi szociálpedagógusra, mint amennyi évente kiszabadul az egyetemről!"

Nem tudom mikor olvastam utoljára ekkora marhaságot. Remélem azóta megvilágosodtál! Sokkal több szociális segítőre lenne szükség, mint amennyit képeznek évente. Sokkal többre.

A szakma nincs megbecsülve, ez biztos, és szomorú nagyon. De nagyon fontos az a munka, amit végeznek és egyre csak fontosabb lesz.

2022. jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!