Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen OKJ-val lehet jól...

Milyen OKJ-val lehet jól elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok :))

Megszeretném kérdezni tőletek hogy milyen OKJ-tok van és ha van Pozitiv/Negativ élményeket akkor azt szivesen elolvasnám..(diplomát is irhattok ha van és arra tettetek még rá OKJ-t)


tervezgetek hogy mi lenne jó érettségire és nem tudom hogy milyen OKJ-t szerezzek (diplomám nincs)



2018. dec. 30. 02:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Építőipari szakmunkára hatalmas igény van (villanyszerelő, kőműves, burkoló stb.). Szerintem autóipari szakmunkákra is (szerelő, lakatos stb.).


Nekem az edző OKJ a legszimpatikusabb, ha valamilyen sportágban van tapasztalatod. Hatalmas igény van különféle csoportos tornákra, felnőtteknek és gyerekeknek is. Csak ehhez tényleg rendesen kell edzeni és rá kell szánni egy életet ezt felépíteni.

2018. dec. 30. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem tb-bér, pü-szv ügyintéző, mképes, adótanácsadó van... Megérte a befektetést.
2018. dec. 30. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyésztechnikus keresett szakma, és jól meg is fizetik őket (200+)
2018. dec. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!