Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri elvégezni a vegyésztech...

Megéri elvégezni a vegyésztechnikusi okj-t?

Figyelt kérdés
Ellehet helyezkedni vele?

2018. dec. 31. 13:42
 1/1 anonim válasza:
Attól is függ, mit szeretnél csinálni. A vegyésztechnikusi végzettség üzemi munkalehetőségeket ad, és általában férfiak végzik (persze nem előírás, csak a többség férfi a fizikai munka miatt). Alternatíva a labortechnikusi, ami viszont inkább labormunkát biztosít. Én az utóbbit végeztem el annak idején, és a gyakorlatot biztosító helyen többeknek is mondták, hogy szívesen várják őket, ez alapján én azt mondanám, hogy van elhelyezkedési lehetőség. Szakmában nem dolgoztam egyébként, tehát egyéb hosszú távú tapasztalatom nincs.
2019. jan. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!