Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pte-etk vagy se-etk dietetikus...

Pte-etk vagy se-etk dietetikus szakirány, melyik sulit válasszam?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tök mindegy szerintem... PTE is el van szállva magától és a Semmelweis is.. Semmelweises vagyok, van pár dietes ismerősöm és ők imádják, a kurzusok is rohadt menők. PTE-ről meg csak ezt tudom.
2014. szept. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

még talán annyit megemlítenék a semmelweisszel kapcsolatban, hogy nevesebb hely, mint a PTE, így van rá garancia, hogy jobb helyre vesznek fel (persze ez nem bizonyít semmit, jobban érdeklődj körbe :))

~ első voltam

2014. szept. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
tudom hogy nevesebb, mások azt mondják a pte jobb.
2014. szept. 23. 15:56
 4/11 anonim ***** válasza:
csak kábé sokat nem ér a pte-s diploma. de azt válaszd ami neked jó. mások meg a sote-ről mondják h ezerszer jobb..
2014. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

miért ne érne? A pte gyakorlatiasabb azt hallottam.

Bár engem eléggé zavarna pécsre elköltöznöm, elég messze van...csak érdekelt még ki mit mond.

2014. szept. 24. 11:05
 6/11 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy sokan mindenben a fővárost preferálják.. azt hiszik,hogy amit ott csinálsz az a legjobb így van ez a felső oktatással is. Én PTE-ETK-ra mennék nagyon jó szakembereket képeznek, jó a tanári gárda.. ők vannak a diákokért, az oktatásért és nem fordítva ahogy Pesten. A dietetikus képzést szidni még csak SE-ETK-n végzetteket hallottam, aki Pécsen végzett még egytől sem hallottam,hogy szr a képzés... ennyit erről.

De ha a távolság miatt nem tudod vállalni Pécset akkor lényegében már döntöttél nem?

2014. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gondolom megtudnám oldani, csak olyan nagyugrásnak érzem, pestről pécsre költözni, ahol még sosem jártam, teljesen új lenne nekem.
2014. szept. 25. 10:03
 8/11 anonim ***** válasza:

nekem a bátyám orvosnak tanult pécsen mondjuk az nem dietetika, de ő szidta rendesen. sajnos objektív képet nem tudunk erről alkotni.

de azért remélem, hogy segíthettem :)

2014. szept. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm.

Huh...akkor ezt tényleg nem lehet eldönteni :-D


pécsen rossz az orvosi? Miért? Tényleg érdekel, ha válaszolsz, azt megköszönöm.

2014. szept. 26. 12:10
 10/11 anonim ***** válasza:
ezt inkább privátban elmondom, ha rám írsz... :D nem valami jó "review" D:
2014. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!